Dijital Kültür Platformu KAPAT


;
Dijital Kültür Platformu
Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
Yurt Dışındaki Türkler Sandıklara Koşuyor, Vatanına Milletine Sahip Çıkıyor

YTB Başkanı Abdullah Eren, yurt dışı temsilciliklerde oy verme işlemlerinin son gününde açıklamalarda bulundu. Eren, “Ne olursa olsun, kim ne düşünürse düşünsün, yurt dışındaki Türkler vatanına milletine sahip çıkıyor. Bunu da oy kullanma oranlarında görüyoruz” diye konuştu. devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
Yurt Dışındaki Türkler Sandıklara Akın Ediyor

Yurt dışında yaşayan vatandaşların Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci turu için adeta sandığa akın ettiğini belirten YTB Başkanı Eren, “73 ülkede, 167 oy kullanma noktasında süreç devam ediyor. Hakikaten vatandaşlarımızın yoğun bir katılımı var. Ciddi bir iştirak var. Ben tüm vatandaşlarımızı hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun demokrasi şölenine çağırıyorum” dedi. devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
YTB ve TUSAŞ İş Birliğiyle Düzenlenecek Staj Programı Almanya’da Tanıtıldı

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) ve Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş. (TUSAŞ) iş birliğiyle yurt dışında yaşayan gençlerin mühendislik ve teknoloji alanında tecrübe kazanmaları maksadıyla düzenlenecek staj programı Almanya’da tanıtıldı. devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
YTB Başkanı Eren: Bu Seçimde de Vatandaşlarımızın Yoğun İlgisini Görüyoruz

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren, yurt dışında kurulan sandıklarda oy kullanma oranının önceki yıllara göre daha yüksek olduğuna dikkat çekti. devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
YTB Başkanı Eren Vatandaşlara Sandığa Gitmeleri Çağrısında Bulundu

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren, Londra’daki oy kullanma merkezini ziyaret etti. Oy kullanma işleminin 73 ülkede ve 46 gümrük kapısında gerçekleştiğini belirten Eren, “Vatandaşlarımızın ayaklarına gelen bu sandık fırsatını bir demokrasi şölenine dönüştürerek değerlendirmesini arzu ediyoruz” dedi. devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
duyurular
İnsan Hazineleri Serisi – Birinci Nesil Hikâyeleri Programı Sonuçlandı

İnsan Hazineleri Serisi – Birinci Nesil Hikâyeleri devamını gör..

Duyurular, Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
YTB Başkanı Eren, Fransa'daki Türk Vatandaşlarla İftarda Buluştu

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar (YTB) Başkanı Abdullah Eren Fransa'da Diyanet İşleri Türk İslam Birliğine (DİTİB) bağlı Eyüp Sultan Ulu Cami Derneğince Roubaix kentinde düzenlenen iftar programına katıldı. Eren, Türkiye'nin, yurt dışında yaşayan vatandaşlarının her zaman yanında olduğunu söyledi. devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
kardes-topluluklar
YTB Ramazan'da Binleri Buluşturdu

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da dünyanın dört bir yanında faaliyetlere imza atarak hem vatandaşlar hem soydaş ve akraba topluluklar hem de uluslararası öğrencilerle iftar ve sahur programlarında buluştu. devamını gör..

Kardeş Topluluklar, Uluslararası Öğrenciler, Yurtdışı Vatandaşlar
yurtdisi-vatandaslar
Genç Destek Programı

15 Nisan – 31 Mayıs 2023 devamını gör..

Yurtdışı Vatandaşlar
2022
Video

YTB 13 Yaşında

; ;